Kodulehtede valmistamine ja haldamine

Valmistame kodulehti mis meeldivad rahakotile, otsingumootoritele ja mis kõige tähtsam, ka külastajatele. Vajadusel ka veebipoed.

Veebi- ehk kodulehtede tegemine pole tegelikult teab mis suur kunst. On ju olemas igasuguseid teenuseid, kus saab siis tasuta või tasu eest endale lihtsa kodulehe teha. Ja paljud just nii teevedki. See aga sobib väga vähestele, sest üldjuhul tehakse kodulehed ikkagi selleks, et kliente juurde saada või olulise info suurema hulga inimesteni viimiseks. Samuti peaks kaasaaegne veebileht olema kohalduv kõikide seadmetega, millega internetis surfatakse. Telefonid, tahvlid, sülearvutid ja lauaarvutid.

Miks teha koduleht WordPressi platvormile?

Kodulehe tegemine WordPress

Eks ikka sellepärast, et WordPress on viimaste aastatega VÄGA palju edasi läinud ja oma keskkonna kasutajasõbralikuks muutnud. Algusaegadel see nii lihtne polnud. Sellele lisaks saab WordPressile lisada hulgaliselt teemasid ja lisavidinaid e. pluginaid. Lihtne on muta veebilehe välimust paari klikiga, teha leht mõne plugina abil internetist leitavamaks, lisada veebilehele internetipood jne. Võimalusi on lõputult. Ja milleks jalgratast leiutada. WordPressi teemad on tänapäeval nii öelda “reageerivad” (inglisekeelne termin “responsive”), seega on koduleht vaadeldav pea mistahes suuruse ekraanilt ja seadmelt. Jõuad suurema publikuni!

Kas ikka on nii lihtne?

Jah on aga… Valmis lehte on lihtne muuta ja hallata. Kõige õppimine ja pisiasjade selgekstegemine võtab aga aega. Paremal juhul mitu kuud, kuid mitmeaastane kogemus mistahes valdkonnas annab alles kindlustunde ja teadmised.  Just sellepärast tulemegi sulle siin appi ja pakume veebilehe tegemise teenust, et säästaksid aega millegi paremaga tegelemiseks. Reeglina vajab veebileht veel programmeerimiskeelte valdamist, oskust veebilehte kujundada ja palju muudki.

Enamust ju tegelikult ei huvitagi, mis kodulehe taustal toimub. Peaasi on see, et leht on kena, korrektne ja töötaks laitmatult.

Kas kodulehe tegemine on lihtne

Aga kui ma ei tea WordPressist midagi, vähimatki?

Ei peagi teadma! Kodulehe valmides saad väga põhjalikud kirjalikud juhised oma lehe haldamiseks ja töös hoidmiseks. See on pealekauba ja aitame ka sind edaspidi nõu ja jõuga.

Ikka liiga keeruline?

Pole hullu. Lihtsaid veebilehti saab ehitada ka muud moodi(HTML+Bootstrap jms), ainult neid on raskem hallata, sest puudub sisuhalduse süsteem. Need sobivad eelkõige väiksematele veebilehtedele ja -rakendustele, kus sisu kogu aeg samasugusena püsib.

Kui sul tekib rohkem küsimusi, siis võta julgelt ühendust, KONTAKT lehe kaudu.

synttaribileet

Synttäribileet kodulehe tegemine

Vaata
Lahe, tahan rohkem näha!